Zapisz się na zajęcia.

  Kursy dla najmłodszych

  angielski dla dzieci Lublin

  Kursy angielskiego dla dzieci przedszkolnych 4-6 lat KIDS

  Serdecznie zapraszamy do udziału w stacjonarnych* zajęciach języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym, już od 4 roku życia.

  Podczas zajęć dziecko poznaje nie tylko język, ale uczy się współpracy w grupie, poznaje kultury innych krajów oraz otaczający je świat.

  Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów – specjalistów w zakresie nauczania najmłodszych dzieci w oparciu o metodę całkowitego zanurzenia w języku (Total immersion), dzięki której lektor poprzez gesty, mimikę twarzy, intonację, obraz i kontekst sytuacyjny porozumiewa się z dzieckiem całkowicie w języku obcym; oraz metodę zintegrowanego kształcenia przedmiotowo – językowego (CLIL – Content and Language Integrated Learning), dzięki którym dziecko poznaje język w kontekście holistycznym, ucząc się nie tylko samego języka obcego, a poznając również elementy innych dziedzin nauki.

  Podczas zajęć wykorzystujemy materiały NGL – seria Welcome to Our World pozwala na wspaniałą przygodę z językiem angielskim, gdzie poprzez zabawę, pracę w grupie, gry ruchowe, śpiew i pląs dziecko rozwija umiejętności językowe oraz społeczne, przygotowując się na kolejny etap nauki języka. Dzięki znakomitym zdjęciom i ilustracjom National Geographic oraz piosenkom śpiewanym przez dzieci z całego świata, najmłodsi uczniowie z powodzeniem przełamią barierę językową oraz rozbudzą w sobie pasje do poznawania otaczającego ich świata.

  Zalety naszych kursów:
  • Doświadczeni lektorzy z podejściem do dzieci
  • Nauka poprzez zabawę, zajęcia prowadzone w oparciu o sprawdzone metody dydaktyczne, całkowicie w języku angielskim
  • Regularny kontakt lektora z rodzicami na temat postępów dzieci i bieżącej pracy na zajęciach
  • Małe grupy (do 8 osób)
  • Materiały kursowe w cenie kursu
  Kurs dla najmłodszych to 30 zajęć 60-cio minutowych w cenie katalogowej 1800 zł
  Sprawdź aktualne promocje i zapłać mniej!

  ZAPISZ SWOJE DZIECKO