Zapisz się na zajęcia.

  Kursy Indywidualne

  Kurs indywidualny, zwany również  face-to-face to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe.

  Indywidualny tryb nauki daje gwarancję realizowania programu nauczania ściśle dostosowanego do Twoich wymagań i potrzeb językowych. Kurs jest szyty na Twoją miarę. Zajęcia indywidualne dają możliwość dopasowania tempa pracy do studenta, dzięki czemu nie czuje się on przytłoczony zbyt dużą partią materiału.

  Program tworzymy specjalnie dla Ciebie w oparciu o analizę potrzeb przeprowadzaną przed rozpoczęciem kursu. Dzięki temu masz pewność, że cele, tematyka, materiały językowe, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć oraz wymiar godzin są ściśle dostosowane do Twoich potrzeb. Kurs może mieć formę cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie sprawności językowe, czy przygotowania do egzaminu międzynarodowego.

   

  W celu przedstawienia oferty kursów indywidualnych, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub pisząc na adres e-mail: sekretariat@lubelskasjo.pl.