Zapisz się na zajęcia.

  Kim jesteśmy?

  Lubelska Szkoła Języków Obcych, to dynamicznie rozwijająca się firma podparta tradycjami i wieloletnim doświadczeniem na rynku lubelskich szkoleń językowych.

  Dzięki swobodnej i rodzinnej atmosferze, która panuje na zajęciach w naszej szkole, nauka języka obcego będzie przyjemna i skuteczna. Naszym nadrzędnym celem jest nauczenie Cię swobodnie myśleć i mówić w języku obcym, aby stał się on Ci bliższy, a proces używania języka stał się naturalny i intuicyjny.

  W naszej ofercie znajdziesz kursy dla wszystkich (dzieci, młodzieży, a także dorosłych), na każdym poziomie zaawansowania (A1-C2), a lektorzy, którzy mają grupy pod swoją opieką, wykwalifikowani specjaliści. Nasz doświadczony i energiczny zespół lektorski to ludzie, którzy potrafią przekazać wiedzę, jednocześnie wskazać drogę i zachęcić do samodoskonalenia językowego.

  Na zajęciach rozwijamy wszystkie sprawności językowe, szczególny nacisk stawiając na komunikację – słownictwa i gramatyki uczymy się, rozmawiając i poznając inne punkty widzenia. Sposób, w jaki uczymy jest połączeniem metody komunikatywnej (communicative approach) oraz metody całkowitego zanurzenia w języku (total immersion), przez co poznawanie języka staje się łatwe i przyjemne.

  Stosujemy różne techniki zapamiętywania i ćwiczenia nowo poznanego materiału, a atrakcyjne formy pracy (w parach, grupach, indywidualnie) oraz tematy z życia wzięte, które nie tylko pogłębią wiedzę językową, ale pomogą poszerzać horyzonty, powodują, że lekcje są ciekawe i skuteczne.

  Dzięki komfortowym, 6-12 osobowym grupom, będziesz mieć okazję rozwijać swoje umiejętności językowe pracując z wieloma osobami, poznając różne sposoby patrzenia na świat, różną wymowę i charaktery ludzkie, a jednocześnie atmosfera będzie kameralna i możliwie zindywidualizowana.

  Wyróżniamy się na rynku konkurencyjnymi cenami i swobodną, rodzinną atmosferą na zajęciach, dzięki czemu przełamanie bariery językowej jest bezstresowe i przyjemne. Z nami zobaczysz postępy, co da Ci motywację do dalszego rozwoju.

  Prowadzimy kursy stacjonarne, hybrydowe i w całości w formie online, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. W naszej ofercie mamy kursy języka ogólnego, egzaminacyjne, jak i kursy specjalistyczne, biznesowe i konwersacyjne.

  Poznajmy się lepiej – zarezerwuj miejsce na lekcję próbną!