Zapisz się na zajęcia.

  Kursy wakacyjne

  Co otrzymujesz?

  • diagnozę językową – test poziomujący i/lub rozmowa z metodykiem żeby precyzyjnie określić Twój poziom zaawansowania językowego
  • materiały do nauki na zajęciach w cenie kursu
  • zajęcia prowadzone w oparciu o sprawdzone metody dydaktyczne (communicative approach, total immersion), całkowicie w języku docelowym, w miłej atmosferze i pod okiem doświadczonej kadry lektorów, którzy uczą z ogromną pasją i zaangażowaniem;
  • indywidualne podejście do ucznia;
  • dostęp do narzędzi interaktywnych: wszystkie ważne informacje dostępne w dzienniku elektronicznym Langlion (materiały do kursu, opis zajęć, ważne wydarzenia w Lubelska SJO) – dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze jesteś na bieżąco!
  • komfortowe grupy (do 12 osób), dzięki czemu nauka będzie skuteczna i ciekawa

  Nasze kursy wakacyjne, to idealna propozycja dla tych, którzy:

  • chcą przełamać barierę komunikacyjną
  • chcą nauczyć się mówić poprawnie gramatycznie
  • chcą wzbogacić swoje słownictwo poprzez rozmowę i kontekst sytuacyjny
  • chcą rozwinąć wszystkie sprawności językowe, z naciskiem na mówienie i  rozumienie ze słuchu
  • chcą na studiach lub w szkole osiągać lepsze wyniki
  • w pracy potrzebują używać języka obcego w codziennej komunikacji
  • marzą o awansie zawodowym
  • planują znaleźć pracę za granicą lub odbywają częste wyjazdy zagraniczne
  • chcą podtrzymać znajomość języka i zachować ciągłość w nauce
  • chcą być pewniejsi siebie i płynnie mówić w języku obcym

  Rodzaje naszych kursów wakacyjnych

  Nasz kurs WAKACYJNY LUZ, to idealna propozycja dla tych, którzy chcą na luzie i w miłej atmosferze podszkolić swoje umiejętności konwersacyjne oraz mieć stały kontakt z językiem!

  Na zajęciach dzięki wielu formom pracy (indywidualnie, w grupach, w parach itp), a także różnorodnym życiowym tematom, które nie tylko pogłębią wiedzę językową, ale pomogą też poszerzać horyzonty, ani przez chwilę nie będziesz się nudzić.

  Spotkania online raz w tygodniu pozwolą Ci bezstresowo przełamać barierę językową, w luźny i przyjemny sposób, a zarazem stanowią wspaniałą rozgrzewkę językową przed kursem od października.

  Kurs WAKACYJNY LUZ, to 11 spotkań 90 min online – 0 nudy, 0 prac domowych i nudnych ćwiczeń, 0 stresu i pełen luz – a także w 100% dobrze wykorzystany czas.

  Grupy są dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), aby zajęcia były skuteczne i przyjemne.

  Cena: 559 zł    449 zł

  Tylko do 24.06.2022 przy zapisie na kurs roczny 2022/23 otrzymasz 20% rabatu! Pozostało:

  00days
  00hours
  00minutes
  00seconds

  This countdown has been ended already!

  ZAPISZ SIĘ

  WAKACJE: PROSTO DO CELU to seria bardzo krótkich kursów online, podczas których na każdym z 3 spotkań 135 min podszkolimy konkretne umiejętności gramatyczno-leksykalne, w przyjemnej, konwersacyjnej formie.

  Na zajęciach nie ma nudy dzięki wielu formom pracy (indywidualnie, w grupach, w parach itp), a także różnorodnym życiowym tematom, które nie tylko pogłębią wiedzę językową, ale pomogą też poszerzać horyzonty.

  Kursy dostępne są na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), pełen wykaz tematów dostępny w Sekretariacie – wybierz te, które chcesz opanować w krótkim czasie!

  Cena: 249 zł 

  ZAPISZ SIĘ

  Z ANGIELSKIM DO PRZODU to krótkie, intensywne kursy wakacyjne, których celem jest utrwalenie materiału poznanego podczas całego roku nauki na kursach standardowych lub egzaminacyjnych.

  Jest to również doskonały wybór dla osób, które nie mogły w pełni uczestniczyć we wszystkich zajęciach. Z ANGIELSKIM DO PRZODU, da Ci pewność siebie, aby dołączyć do kursów rocznych w październiku, będąc w pełni przygotowanym i na równym poziomie z grupą. Kurs stanowić będzie pewnego rodzaju rozgrzewkę przed kursem rocznym i jest to znakomita propozycja dla tych, którzy potrzebują odświeżenia wiedzy po długiej przerwie w nauce języka.

  Kurs Z ANGIELSKIM DO PRZODU, to 15 spotkań 90 min online – dzięki różnorodnym formom pracy na zajęciach  (indywidualnie, w grupach, w parach itp.), a także życiowym tematom, które nie tylko pogłębią wiedzę językową, ale pomogą też poszerzać horyzonty, będziesz mieć poczucie w 100% dobrze wykorzystanego czasu.

  Grupy są dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania (A1-C2), aby zajęcia były skuteczne i przyjemne.

  Cena: 899 zł    749 zł

  Tylko do 24.06.2022 przy zapisie na kurs roczny 2022/23 otrzymasz 20% rabatu! Pozostało:

  00days
  00hours
  00minutes
  00seconds

  This countdown has been ended already!

  ZAPISZ SIĘ

  Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami:

  KONTAKT