Zapisz się na zajęcia.

  Kursy egzaminacyjne

  Nauczymy Cię języka od poziomu A1 do C2. Nasz kurs zapewnia systematyczne rozwijanie kompetencji językowych na poziomach od A1 do C2 zgodnie z klasyfikacją przyjętą przez Radę Europy (CEFR), co pozwoli na swobodne zdanie wybranego przez Ciebie egzaminu – TELC, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC.

  Który egzamin najlepszy dla Ciebie?

  Nie wiesz, który egzamin będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź poniżej lub zapytaj nas, a my fachowo Ci doradzimy.
  Dostosujemy się do potrzeb słuchaczy i sprawimy, że wymarzony egzamin będzie zdany bezstresowo i z ogromnym sukcesem.
  Serdecznie zapraszamy na zajęcia stacjonarne lub online.

  IELTS – International English Language Testing System

  To egzamin, który sprawdza ogólną wiedzę z języka angielskiego, niezbędną do podjęcia pracy, rozpoczęcia studiów albo przeprowadzki do nowego kraju. Egzamin weryfikuje 4 umiejętności: słuchania, pisania, czytania ze zrozumieniem  oraz mówienia. Certyfikat można zdawać w dwóch postaciach: Academic oraz General Training.

  Egzamin ocenia umiejętności przekrojowo, a ilość punktów przekładana jest potem na poziom znajomości języka w skali A1-C2. Certyfikat ten honorowany jest przez niemal wszystkie uczelnie w krajach angielskojęzycznych, niezbędny jest także przy emigracji do Australii, Nowej Zelandii lub Kanady. Zdanie egzaminu na poziomie B1-B2 ułatwia zdobycie obywatelstwa w Wielkiej Brytanii.

  Certyfikaty Cambridge
  (FCE, CAE, CPE)

  Te egzaminy mierzą znajomość angielskiego na trzech poziomach:

  • B2 First, zwany popularnie First Certificate in English (FCE) – poziom średnio zaawansowany,
  • Certificate in Advanced English (CAE) – poziom zaawansowany,
  • Certificate of Proficiency in English (CPE) – poziom biegły.

  Egzaminy mają identyczny przebieg i składają się z 4 części: Reading (Czytanie ze zrozumieniem) and Use of English (struktury gramatyczno-leksykalne), Writing (Pisanie) i Listening (Słuchanie), a także Speaking (część ustna).  Ogromną zaletą certyfikatów Cambridge jest bezterminowy dyplom. Sesje egzaminacyjne odbywają się dwa-trzy razy do roku.

  TOEFL – Test of English as a Foreign Language

  Jest to egzamin organizowany przez amerykański Educational Testing Service (ETS). Z tego powodu certyfikat ten najlepiej rozpoznawany jest w Ameryce Północnej i stanowi dobry wybór, jeśli planujemy emigrację lub okresowy wyjazd w tamtą część świata. Egzamin ważny jest dwa lata.

  Certyfikat bada ogólne zdolności językowe. Nie ma w nim podziału na poziomy, wszyscy kandydaci zdają taką samą wersję, o rezultacie decyduje uzyskana liczba punktów. Test można zdawać w wersji pisemnej lub komputerowej. Bada on głównie umiejętność pisania, czytania oraz pisania. Nie posiada natomiast części ustnej.

  Certyfikaty TELC (The European Language Certificates)

  Certyfikat z angielskiego (i innych europejskich języków) można także uzyskać od telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem. Jest to organizacja, która opracowała, w oparciu o Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy – Common European Framework of Reference (CEFR) serię certyfikatów z angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. Honorowane są one na terenie całej Europy, bardzo często wybierane są przez pracowników korpusu służby cywilnej czy doktorantów. Znajomość języka obcego określona są następującymi poziomami A1, A2, B1, B2, C1 oraz C2

  Zalety naszych kursów:

  • bardzo starannie dobierzemy dla Ciebie grupę, aby nauka była skuteczna i przyjemna. Jak? Poprzez bezpłatny test poziomujący i konsultację ustną;
  • doświadczona kadra lektorów, którzy uczą z ogromną pasją i zaangażowaniem;
  • zajęcia prowadzone w oparciu o sprawdzone metody dydaktyczne, całkowicie w języku docelowym;
  • przeprowadzamy próbne egzaminy tzw. MOCK EXAMS, które pozwolą Ci sprawdzić się przed prawdziwym egzaminem;
  • na zajęciach nauczymy Cię nie tylko języka ale też technik i trików, jak wykonywać dane zadania tak, aby zdać dany egzamin śpiewająco;
  • dostęp do narzędzi interaktywnych: wszystkie ważne informacje dostępne w dzienniku elektronicznym Langlion (testy, oceny, materiały do kursu, opis zajęć, praca domowa i ważne wydarzenia w Lubelska SJO). Dzięki takiemu rozwiązaniu zawsze jesteś na bieżąco;
  • małe, komfortowe grupy (do 12 osób);
  • na zakończenie roku szkolnego otrzymasz certyfikat ukończenia kursu oraz opinię opisową Twojego lektora o Twoich postępach oraz ze wskazówkami do pracy własnej na przyszłość.

  Dlaczego warto być naszym kursantem?

  Twoją nauka pokierują najlepsi lektorzy

  Bez problemu przełamiesz barierę językową

  Na naszych zajęciach panuje świetna atmosfera

  Nauczymy Cię mówić i myśleć w języku obcym

  Mamy super rabaty dla stałych klientów za kontynuację nauki

  Kurs egzaminacyjny

  3 300 zł 2700 zł

  Promocja obowiązuje jeszcze przez:

  00days
  00hours
  00minutes
  00seconds

  This countdown has been ended already!

  • 120 lekcji 45-cio minutowych
  • online, stacjonarnie, hybrydowo
  • Raty 0%
  Sprawdź aktualne promocje i zapłać mniej!

  ZAPISZ SIĘ